پوشاک جامک پوشاک جامک پوشاک جامک پوشاک جامک
مدل های برگزیده

کت و دامن گلدار | کد 3055

توضيح فارسي : - علایم بین المللی دستورالعمل مراقبت از لباس ها و پارچه ها اغلب به نوع شست و شو، اعم از شست وشوی دستی یا ماشین، درجه حرارت آب شست وشو، امکان یا عدم امکان استفاده از رنگ ها، نحوه خشک کردن پارچه، روش و درجه حرارت برای اتوکشی آن دلالت دارند.

- شما هم اگر مایلید لباس هایتان از عمر طولانی برخوردار شوند بهتر است پیش از شروع شست وشوی البسه، به دستورالعمل های شستشوی هر لباس توجه کنید.

- علامت مربوط به شست و شو به شکل یک تشت آب است که درجه حرارت آب به سانتی گراد بر روی آن نوشته شده است،

- چنانچه به جای عدد مربوط به درجه حرارت آب، نقش یک دست بر روی آن باشد نشان دهنده لزوم شست وشوی دستی- وطبیعتاً استفاده از آب ولرم- است.

- نقش دایره ای درون یک مربع، علامت مربوط به استفاده از خشک کن است. چنانچه این نقش با ضربدری بر روی آن دیده شود، به این معنی است که استفاده از خشک کن برای این لباس خاص مناسب نیست.

- علامت مثلث نشانه استفاده از سفید کننده ها است و چنانچه ضربدری بر روی آن باشد نباید از سفید کننده برای پارچه یا لباس مورد نظر استفاده کرد.

- امکان استفاده از اتو نیز علامتی به شکل اتو دارد که میزان حرارت آن از ملایم تا متوسط و داغ به وسیله 1 تا 3 نقطه بر روی تصویر اتو نشان داده می شود.

- همچنین امکان استفاده از خشک شویی با دایره ای که حرف P انگلیسی بر روی آن نقش بسته مشخص می شود.

- این علایم بین المللی بر روی لباس ها و محصولات پارچه ای اغلب کشورها مورد استفاده قرار می گیرد، ضمن آنکه برخی از این دستورالعمل ها با پیام های کوتاه درج شده نیز همراه هستند که گاه به یک زبان، و در مورد محصولات شرکت های معتبر، به چند زبان ارائه شده اند.

اطلاعات بيشتر :

www.jamak.ir

ساخت كشور :

ایران

مدل :

درنا گل درشت

واحد شمارش :

عدد

سایز بندی :

38-48

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

6602

جامک